Bize Ulaşın.

Sadece formu doldurun, biz sizi 24 saat içinde arayalım.

Ulaşım.

İstanbul'dan Bursa Yolunu Kullanarak Erdek'e Nasıl Gidilebilir?

İstanbul Bursa -  Balıkesir -  Bandırma -  Erdek yol güzergahı yaklaşık olarak 373 km'dir. Özel aracınızla gelmeyi seçerseniz eğer İstanbul’dan 243.km (yaklaşık 2, 2,5 saat) gidilmesinin ardından Bursa’ya, Bursa’dan 108km sonra Bandırmaya Bandırmadan sonra da 20 km gittiğinizde Erdek'e varmış oluyorsunuz.

İstanbul Bandırma Yolu Üzerinden Feribotla Erdek'e Nasıl Gidilebilir?

Erdek'e varabilmek için ilk önce Bandırma'ya ulaşmalısınız.   İstanbul Yenikapı'dan Bandırma’ya hareket eden feribotlarla 1 saat 45 dakika içinde ilçede olabilirsiniz. Bandırma-Erdek arasını ise 22 kilometrelik bir yol katederek 15 dakikada Erdek'e ulaşmanız mümkündür.

Ankara Bursa Yolu Üzerinden Erdek'e Nasıl Gidilebilir?

Ankara-Erdek yaklaşık olarak 510 km mesafede bulunmaktadır. Kapıdağ Yarımadası'nın sahil yolu da gidiş güzergahı olarak kullanılabilir. Bu yol üzerinde çokca viraj ve iniş çıkış bulunmaktadır ancak yolun oldukça manzaralı olması sebebiyle tercih edilebilmektedir.

İzmir'den Erdek'e Nasıl Gidilebilir?

İzmir Erdek arası yaklaşık olarak 294 km'dir.İzmir ve Bandırma arası ise 280 kmdir. Bandırma'ya ulaşmanızın ardından şehir merkezi tarafına gitmeden Erdek istikametine doğru yol alarak 18 km’lik yaklaşık 20 dakika süren bir yolculuğun ardından Erdek'e ulaşabilirsiniz. Eğer Erdek'e gelmeden önce kamplar istikametine doğru gidecekseniz Düzler Köyü bitimindeki kavşaktan gideceğiniz yolun seçimini yapabilirsiniz.

Erdek Belediyesi’nin yaz ve kış dönemlerinde sürekli olarak otobüs seferleri bulunmaktadır. Erdek otobüsleri Bandırma otogarından hareket etmektedir. Aynı şekilde İstanbul'dan gelen yolcular ise Erdek otobüslerine Bandırma Deniz Otobüsü iskelesinin karşısında bulunan otobüs duraklarından binebilirler. Yaz dönemi için 30 dakikalık aralıklarla otobüs ve minibüs seferleri düzenlenmektedir.

Erdek karayolunu kullanarak Bandırma’ya 22 km, Balıkesir’e 118 km, Bursa’ya 117 km, İstanbul’a 334 km, Ankara’ya 507 km, Çanakkale’ye 181 km, İzmir’e 319 km, Ocaklar’a 7 km, Narlı’ya 17 km yol katederek ulaşabilirsiniz.

Eren Motel

Halit Paşa Mah. Çuğra Mevkii

Erdek / Balıkesir

10500

Hemen İletişime Geçin.

Rezervasyon Tel :


(266) 835 10 51

(266) 835 10 52

Email:

eren.motel.erdek@gmail.com

First Name (required)

Last Name (required)

Email (required)

Telefon (required)

Comments (required)

Loading...

Click : www.ido.com.tr
Ana Sayfa Hakkımızda Motelimiz Bize Ulaşın Erdek
Ana Sayfa

Ana Sayfa

Hakkımzda

Motelimiz

Bize Ulaşın

Erdek

Privacy Policy

Eren Motel,

Halit Paşa Mah. Çuğra Mevkii,

Erdek / Balıkesir

10500


Tel : (266) 835 10 51

Email : eren.motel.erdek@gmail.com

Bizi Takip Edin!

Yeni misafirlerimize yardımcı olmak için lütfen yorumlarınızı bırakın.

Rezervasyon Tel : (266) 835 10 51-52